NASZE USŁUGI
  • HOME
  • NASZE USŁUGI
plan
SPRZEDAŻ PŁYTEK CERAMICZNYCH

Podstawowym zadaniem naszej działalności jest organizacja sieci dystrybucji i koordynacja zamówień oraz sprzedaż płytek naszych dealerów. Współpracujemy również w producentami konglomeratów marmurowych, realizując ewentualne zamówienia zgodnie z projektem i otrzymaną specyfikacją. Realizujemy kompleksowo projekty w zakresie dostawy płytek ceramicznych takich producentów jak: ASTOR, COEM, EDIMAX, DOM, FIORANESE, PANARIA, FIORDO, CERAMICHE COLLI, TONALITE, VIVES, RAKO, LAMBORGHINI Posiadamy w ofercie także płytki polskich producentów jak : „PARADYŻ”, „NOWA GALA”, „OPOCZNO”, ”TUBĄDZIN” Współpracujemy również z producentami konglomeratów marmurowych oraz granitowych : „LAND” i „LAPITEC”

plan
OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Nasz zespół specjalistów służy pomocą i radą na każdym etapie realizowanych inwestycji budowlanych. Prowadzimy kompleksową obsługę dla architektów i wykonawców w celu realizacji zamówienia ceramiki. Pomagamy dobrać odpowiednie płytki w zależności od wielkości powierzchni oraz efektu wizualnego, jaki ma zostać dzięki nim osiągnięty. Zajmujemy się przygotowaniem wycen na płytki obiektowe niezbędne do realizacji projektów prywatnych i inwestycji komercyjnych. Dzięki dobrze zorganizowanej sieci dealerskiej na terenie całej Polski organizujemy materiał i koordynujemy zamówienia na płytki. Wnętrza kontraktowe mają u nas priorytet, a nasi klienci mogą skorzystać również z konsultacji, które obejmują projektowanie wnętrz. Kierunek naszych działań wyznaczają indywidualne oczekiwania oraz aktualne trendy rynkowe. Jesteśmy do dyspozycji klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy także serwis po sprzedażowy, który obejmuje między innymi nadzór budowlany oraz fachowy odbiór prac wykończeniowych.

plan
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I KOORDYNACJA OTWARĆ

Zależy nam, by nasza oferta była dostosowana do oczekiwań rynkowych. Uzyskaliśmy uprawnienia „Zarządcy Nieruchomości”, by móc świadczyć usługi w zakresie opieki nad budynkami. Na mocy otrzymanej licencji możemy zarządzać nieruchomościami mieszkalnymi oraz obiektami usługowymi. Dbamy, by budynki były w dobrym stanie technicznym, zapewniamy bezpieczeństwo ich użytkowania oraz właściwą eksploatację. Mamy doświadczenie w opiece nad obiektami należącymi do: spółdzielni mieszkaniowych, salonów samochodowych oraz niezależnymi budynkami szkół językowych. W imieniu spółdzielni reprezentujemy jej interesy w kontakcie z dostawcami i podwykonawcami oraz prowadzimy szczegółową dokumentację techniczną. Klienci są zadowoleni z naszych usług, które obejmują sprawowanie pieczy nad nieruchomościami. Oferujemy także nadzór i koordynację otwarć lokali sieciowych. Pomagamy klientom w znalezieniu właściwej lokalizacji, spełnieniu wymagań technicznych i zarządzaniu całym projektem. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie inwestycji – od przygotowania założeń, aż do obioru ukończonego lokalu.